Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 22.05.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Просветительская деятельность: arrow Воскресный университет
ВОСКРЕСНЫЙ УНИВЕРСИТЕТ
Про нації, націоналізм і патріотизм Печать E-mail
26.02.2015 г.

15 лютого відбулось заняття Недільного університету, на якому обговорювали поняття нації, націоналізму, патріотизму. Протягом тривалого часу у медійному просторі викривлялось розуміння та стирались межі цих понять. Говорячи про медіа маємо на увазі широкий контекст – усі джерела, з яких людина черпає інформацію: освіта і культура, політичний і соціальний дискурс, преса і телебачення. Як результат, націоналізм почав вважатись виключно негативним явищем у політичному житті суспільства, чи навіть ототожнюватись із нацизмом; а патріотизм став мати на увазі лояльність до влади чи й культивацію її, а не любов до Батьківщини. Суспільна свідомість конче потребує «лікування», що полягає, перш за все, у роботі із дефініціями та подоланням стереотипів.

Подробнее...
 
Недільний університет: по-новому про старе Печать E-mail
20.01.2015 г.

18 січня пройшло чергове заняття Недільного університету. Проте навряд чи його можна поставити в один ряд з усіма попередніми. Проект недільних занять діє більше двох років, і конче потребував змін для продовження свого існування. Бо там, де немає розвитку, немає життя.
Це заняття стало першим на шляху реформування проекту. На заміну лекційному формату проведення прийшов інтерактивний діалог, обговорення і гаряча дискусія. Змінилось і саме змістове наповнення заняття. Як заведено, мова йшла про історичні події, але розглядались вони крізь призму сучасності, може навіть дещо суб’єктивно, бо присутні своїми виступами привносили емоції та переконання, що базуються скоріше на вірі, ніж на фактах.
Власне, саме такою була ідея. Обговорювати питання історії, що є для нас контроверсійними. Витягати на поверхню ті дискусійні моменти, що розколюють суспільство, та намагатись дійти спільного знаменника. На цьому шляху тема «Ленін. Світле минуле і тоталітаризм» була сформульована цілком правильно.


Подробнее...
 
Недільний університет Печать E-mail
06.08.2014 г.

20 липня пройшло чергове заняття Недільного університету. В ході заняття Анна Медведовська, керівник наукового відділу Інституту «Ткума», розкрила тему «Європейське єврейство між двома світовими війнами».
Серед порушених питань: єврейське населення країн Західної Європи в соціокультурному вимірі, соціально-політичні передумови поширення та розвитку ідеології антисемітизму в міжвоєнній Німеччині.
 

 
«Круглий стіл» на Недільному університеті Печать E-mail
24.02.2014 г.

23 лютого відбулося чергове заняття Недільного університету. Анонсувалася тема «Євреї Одеси й історія людства», проте, у зв’язку з останніми подіями в Україні та днями трауру, було прийнято рішення перенести цю тему на іншу дату. Лютневе ж заняття проводилось у форматі «круглого столу» і тема його звучала як «Революція і мир. Що далі?» (При перекладі теми на українську дещо втрачається гра слів. Адже тема заявлялась на російській мові «революция и мир», що читається як «мир» і як «світ»).

Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 8 из 16
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»