Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 22.05.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Образовательные программы: arrow проекты для школьников
проекты для школьников
Дебатний турнір «Dnipro Open 2015» Печать E-mail
25.02.2015 г.

20–22 лютого у Дніпропетровську проходив відкритий щорічний турнір «Dnipro Open», що проводиться громадською організацією «Нове бачення» з 2009 року. Три роки поспіль дебатний турнір для учнівської та студентської молоді підтримує Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», тож відкриття заходу за вже усталеною традицією відбувалось у Центрі «Менора», у концертному залі «Сінай». Тут відбулися перші дебатні майстерні та екскурсії по Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» для викладачів та дебатерів.
У цьогорічному турнірі взяли участь 25 команд із Запоріжжя, Дніпропетровська, Карлівки, Києва, Комсомольська, Кривого Рогу, Розсошенців, Токмаку. Всього близько 160 учасників. Це менше, ніж у минулому році, але стабільно більше, ніж на інших аналогічних турнірах. Секрет успіху чітко означити складно – може, учасників приваблюють неординарні теми для обговорень; може, професійні тренери; а може й просто незвичайна тепла родинна атмосфера, що панує на «Dnipro Open». Що точно зрозуміло – обдаровані учні та студенти потребують платформи для спілкування, обміну думками та ідеями, і цей проект може її надати.


Подробнее...
 
Музейне заняття для учнів Петриківської школи Печать E-mail
25.11.2014 г.

Все більшої популярності набирають музейні уроки, які проводять співробітники Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» для школярів. До участі у таких уроках долучають своїх учнів вчителі Дніпропетровська та області.
23 листопада з візитом до Музею прибули учні 10-го класу Петриківської середньої школи разом зі своїм вчителем історії Людмилою Решетняк. Ознайомчу екскурсію для них провів Валентин Рибалка, науковий співробітник Музею та Інституту «Ткума».
Ірина Піскарьова, керівник освітніх програм Інституту «Ткума», організувала для школярів заняття з виховання толерантності. У ході інтерактивного заняття учні ділились враженнями від музейної експозиції та актуалізували знання з історії Другої світової війни, Голокосту та інших геноцидів; формулювали своє розуміння толерантності та пробували визначати власний рівень терпимості.


Подробнее...
 
Освітні програми для вихованців літнього табору Печать E-mail
06.08.2014 г.

30–31 липня наукові співробітники Інституту «Ткума» провели ряд просвітницьких програм з історії Голокосту і проблем міжнаціональних відносин для учасників літніх молодіжних таборів. В рамках програм Валентин Рибалка та Ірина Радченко провели заняття, присвячене проблемам формування толерантного суспільства (на матеріалі історії Другої світової війни та Голокосту, і зокрема на прикладі Праведників народів світу), а також розповіли про діяльність «Ткуми» та Музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні». 

Последнее обновление ( 06.08.2014 г. )
 
Дебатний турнір Dnipro Open 2014 Печать E-mail
24.02.2014 г.

14–16 лютого у Дніпропетровську пройшов Шостий міжнародний дебатний турнір для учнів середніх та старших класів «Dnipro Open 2014», організований ГО «Нове бачення» за підтримки Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Відкриття турніру вже другий рік поспіль проходило у залі «Сінай» Центру «Менора». Із початком турніру учасників привітав д-р Ігор Щупак, директор Інституту «Ткума», та відзначив, що проект має неабияке значення для розвитку інтелектуальної молоді.
Проект розрахований на учнівську та студентську аудиторію й утверджує демократичні цінності шляхом взаємодії, співпраці та вирішення соціально значущих проблем суспільного життя. Традиційно теми відкритих дніпропетровських турнірів пов’язані з різними аспектами демократії та прав людини (зокрема, мова йде про толерантність), а також з уроками історії. В рамках проекту його учасники знайомляться з міжнародними форматами дебатів, вдосконалюють свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та навчаються ефективній взаємодії через дебати.

Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Просветительские программы в летнем лагере Печать E-mail
13.08.2013 г.

В самый разгар лета, период каникул и отпусков, Институт «Ткума» не прекращает свою просветительскую деятельность среди подрастающего поколения. В начале августа д-р Игорь Щупак, директор «Ткумы», и Людмила Козина, руководитель психолого-педагогической службы «Ткумы», проводили занятия для воспитанников детского школьного лагеря «РиО», который расположился на берегу Черного моря, в курортном поселке Портовое. Подобное сотрудничество организаторов летнего лагеря (ЕОЦ «Мазль Тов») и «Ткумы» продолжается уже не первый год. Прошлым летом сотрудники Института «Ткума» также проводили для участников лагеря интерактивные занятия, тренинги и семинары. В этом году вторая смена (первая прошла в июне-июле) была посвящена толерантности в обществе. На Институт была возложена ответственная задача провести тематические занятия, и с их помощью донести до детей идеи взаимопонимания.

Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 9 из 11
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»