Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 25.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Научные программы: arrow Научный журнал "Проблемы Холокоста"
Науковий журнал Печать E-mail

Шановні читачі!

Центральний Український фонд історії Голокосту Науково-просвітницький та меморіальний центр єврейської історії та культури “ТКУМА” має честь запросити до співробітництва всіх, хто зацікавлений у розміщенні власних матеріалів на сторінках нашого видання.

“Проблеми історії Голокосту” являє собою спеціалізований журнал, що надає місце для публікації дослідникам з України та інших країн, які спеціалізуються на вивченні історії Голокосту та інших геноцидів. Журнал має на меті:

• сприяти поглибленому вивченню різноманітних аспектів подій Голокосту, що відбувалися на українських землях; виявленню спільного та особливого в історії Голокосту на окупованій нацистами території України в порівнянні з іншими регіонами колишнього СРСР, Східної та Західної Європи; дослідженню специфічних рис Голокосту в різних регіонах окупованої нацистами України;

• спричинятися використанню раніше не введених в науковий обіг джерел, що зберігаються як в українських, так і в закордонних архівах, а також залученню джерел іншого характеру (свідоцтв, споминів тощо);

• заохочувати використання полідисциплінарних підходів та участь в дослідницькому процесі фахівців у галузі соціології, політології, філософії та представників інших гуманітарних наук для створення комплексної та багатогранної картини історії Голокосту;

• здійснювати як реконструкції історичної послідовності подій, так і спроби інтерпретації причин та передумов Катастрофи європейського єврейства; проводити порівняльний аналіз конкретно-історичних й цивілізаційних аспектів Голокосту та інших геноцидів, теорії та історії націоналізму й, зокрема, місця й ролі єврейського фактору в культурно-історичних процесах у Європі, що передували Голокосту чи сталися після нього.

Окрема увага буде приділятися вивченню Голокосту як приклада у контексті інших геноцидів, які знала історія людства, дискусії про унікальність чи універсальність Голокосту, а також моральним урокам, які ці події можуть подати сучасній цивілізації.

Журнал складається з наступних рубрик та розділів:

• 1) Дослідження. Тут будуть вміщені дослідницькі статті, що детально розкривають задекларовану автором проблематику, висвітлюють різноманітні аспекти Голокосту та підготовлені спеціалістами в галузі історії, політології, соціології, філософії, психології та інших дисциплін. У межах цієї рубрики також публікуються дослідження, що мають на меті постановку науково-дослідницької проблеми та аналіз шляхів її розробки.

• 2) Документальні джерела. Ця рубрика буде вміщувати тексти раніше неопублікованих джерел з різних архівів, а також інші матеріали (свідоцтва, спогади тощо), що мають джерелознавчу цінність за тематикою журналу. Документи, що публікуються, будуть супроводжуватися коментарями публікатора.

• 3) Рецензії. Рубрика буде містити рецензії на нещодавно опубліковані книги за тематикою видання. За необхідністю передбачається також короткий розділ “Відповіді на рецензії” з боку авторів рецензованих робіт.

• 4) Бібліографія. У межах цього розділу буде міститися список опублікованих в Україні чи за кордоном новітніх досліджень (монографій, колективних праць, статей) за темою журналу.

• 5) Хроніка. У межах цієї рубрики відображаються заходи академічного характеру (наукові конференції та ін.), які відбулися останнім часом як в Україні, так і за її межами.

Визначення тематичних пріоритетів та затвердження матеріалів до друку здійснюється Міжнародною редакційною радою журналу. Первинний відбір матеріалів до публікації здійснюється відповідальним редактором, якому потрібно направляти матеріали, що пропонуються до друку.

Дослідження, що пройшли відбір, направляються для анонімного рецензування спеціалістам по темі; за підсумками їх зауважень автор доробляє текст, після чого матеріал проходить наукову та літературну редактуру. Процес підготовки рецензій передбачає відправлення рецензентам безкоштовного екземпляру книги за умови укладення домовленості про написання рецензії на неї.

Тираж видання розповсюджується по науково-дослідним, освітнім та культурно-просвітницьким установам, бібліотекам, що висловили зацікавленість в отриманні журналу.

   


Скачать журнал № 1 «.ZIP» (1,38 Mb)
Скачать журнал № 2 «.PDF» (1,96 Mb)
Скачать журнал № 3 «.PDF» (3,23Mb)

Скачать журнал № 4 «.PDF» (3,10Mb)

 

 
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»