Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Анонсы arrow ІНСТИТУТ «ТКУМА» ПРЕЗЕНТУЄ КНИГИ СУЧАСНИХ ІСТОРИКІВ
ІНСТИТУТ «ТКУМА» ПРЕЗЕНТУЄ КНИГИ СУЧАСНИХ ІСТОРИКІВ Печать E-mail
10.09.2013 г.

З 12 по 15 вересня 2013 р. Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» представить свої найновіші наукові та методичні видання на ХХ Міжнародному книжковому форумі «Форум видавців у Львові». Участь Інституту «Ткума» у Форумі стане можливою завдяки сприянню та фінансовій підртимці Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини «Claims Conference», Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт», Голландського єврейського гуманітарного фонду «Dutch Fund».
Важливе місце у видавничій справі Інституту «Ткума» посідає наукова література. Серед публікацій, що вийшли в світ останнім часом – монографії Владислава Гриневича «Неприборкане різноголосся: Друга світова війна і суспільно-політичні настрої в Україні, 1939 – червень 1941», Юрія Шаповала «Торкнутись історії», збірки документів з історії Другої світової війни та Голокосту, матеріалів міжнародних конференцій «Ткуми», черговий випуск наукового журналу тощо.
 

Книга Владислава Гриневича «Неприборкане різноголосся: Друга світова війна і суспільно-політичні настрої в Україні, 1939 – червень 1941» вже стала науковою сенсацією, отримала високу оцінку від науковців Гарварду та Польської академії наук, канадських та українських університетів тощо. На величезному джерельному матеріалі автор спростовує розпропаговану радянську тезу про «морально-політичну єдність радянського народу напередодні Великої Вітчизняної війни», доводить, що Україна, переживши Голодомор, залишалася потенційно «слабкою ланкою» сталінської імперії. Книга, зокрема, містить унікальний матеріал про «національне питання» в радянській Україні та Червоній армії, опір сталінському терору та передумови Голокосту.
Автор створив оригінальну й водночас читабельну книгу, яка містить численні ілюстрації – від фото історичних подій до політичних карикатур та плакатів. Високому рівню змісту відповідає чудова поліграфічна якість видання.
Презентація відбудеться 13 вересня о 17:00,
Актова зала Українського Католицького Університету
м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17
Книга Юрія Шаповала «Торкнутись історії» буде представлена публіці вперше. Це нова монографія ученого із міжнародним ім’ям, чиї праці незмінно знаходять високу оцінку і фахівців-істориків, і широкого кола читачів, що цікавляться вітчизняною історією та політикою.
Талановитий популяризатор історичних знань у своїй книзі торкається складних дискусійних питань трагедії Голодомору та Бабиного Яру, ролі євреїв в ГПУ / НКВД України та історії Української Повстанської Армії, сталінської доби та десталінізації історичної свідомості, здобутків та втрат незалежної України.
Щойно вийшовши з друку, книга викликала чимало дискусій та суперечок. Книга відкриває нові обрії як для істориків, так і для широкого читацького загалу.
Поспілкуватися з автором та «доторкнутися до історії» можна буде на презентації, що відбудеться 14 вересня об 11:00, Актова зала Українського Католицького Університету
м. Львів, вул. І. Свєнціцького, 17.
Видання наукової та навчально-методичної літератури є одним із провідних напрямків роботи Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Щорічно Інститут готує до публікації та випускає близько 15 книжних новинок. Асортимент видань «Ткуми» повсякчас збільшується.
Разом з тим, пріоритетною для Інституту є і буде залишатися література, що стане в нагоді вчителям історії та суспільних дисциплін. Підручники історії, створені І. Щупаком та іншими співробітниками Інституту, перемогли на Всеукраїнських державних конкурсах і видані тиражами в сотні тисяч примірників.
Інститут «Ткума» веде активну просвітницьку роботу, що, безумовно, відображається і на наших публікаціях. У виданому арсеналі – збірки спогадів, збірки статей та ін.

Книги Інституту «Ткума» будуть виставлені на стенді № 310 у Палаці Мистецтв
(м. Львів, вул. Коперника, 17)

За додатковою інформацією звертайтесь:
тел.: 095-934-62-41
e-mail: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

Последнее обновление ( 10.09.2013 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»