Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 20.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
Павло Роберт Магочій стане гостем Дніпровського історичного клубу Печать E-mail
21.10.2013 г.


27 жовтня відбудеться засідання Дніпровського історичного клубу, започаткованого Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з Інститутом суспільних досліджень рік тому. Цього разу його гостем стане проф. Павло Роберт Маґочій – американсько-канадський історик українського походження; дослідник історії України та Підкарпатської Русі, етнічних груп сучасної Канади, дійсний член академії наук Королівського товариства Канади.
Вчений відвідає Дніпропетровськ у рамках презентаційного туру науковими центрами України. У програмі візиту – відкрита зустріч із громадськістю на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та зустріч зі студентами Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Проф. Маґочій представить україномовне видання монографії «Україна: Історія її земель та народів». Це дослідження є перекладом книги: Paul Robert Magocsi: «A History of Ukraine: The Land and Its Peoples», її другого, суттєво доповненого та переробленого видання, що побачило світ у видавництві Торонтського університету у 2010 році.
Перше (1996) та друге (2010) видання загальної історії професора Маґочій з’явилися англійською мовою з метою ознайомити широкий загал Північної Америки з багатим історичним минулим України.
Монографія Маґочій спричинила справжню революцію у розумінні того, що є історією України – історія її титульної нації чи сума історій усіх народів, що традиційно заселяли й заселяють простори, які охоплює сучасна держава України.
Новаторський підхід вимагає від дослідника змалювати розвиток усіх народів та культур, які коли-небудь існували в Україні. У Маґочій росіяни, поляки, євреї, карпато-русини, кримські татари, німці, румуни, греки поряд з іншими, що проживають на території України, розглядаються і розуміються як невід’ємна частина української історії, а не просто як супротивники етнічних українців у їх власній віковій боротьбі за національне виживання.
Такий підхід до висвітлення історії України, коли наукова дисципліна приведена у відповідність до громадянської концепції нації, що, як відомо, є характерним для західної історіографії, має цінність саме сьогодні і саме для України – держави та її мешканців – на шляху до розбудови громадянського суспільства.

Учасники засідання Дніпровського історичного клубу матимуть можливість поспілкуватись з відомим істориком, придбати його книжки та отримати автограф автора.
Запрошуємо на зустріч!


Засідання Дніпровського історичного клубу відбудеться
27 жовтня о 17:00
Центр «Менора», вул. Шолом-Алейхема, 4
відеозал, 3-й поверх, кутовий ліфт


Последнее обновление ( 12.11.2013 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»