Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Анонсы arrow Павло Роберт Магочій стане гостем Дніпровського історичного клубу
Павло Роберт Магочій стане гостем Дніпровського історичного клубу Печать E-mail
21.10.2013 г.


27 жовтня відбудеться засідання Дніпровського історичного клубу, започаткованого Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з Інститутом суспільних досліджень рік тому. Цього разу його гостем стане проф. Павло Роберт Маґочій – американсько-канадський історик українського походження; дослідник історії України та Підкарпатської Русі, етнічних груп сучасної Канади, дійсний член академії наук Королівського товариства Канади.
Вчений відвідає Дніпропетровськ у рамках презентаційного туру науковими центрами України. У програмі візиту – відкрита зустріч із громадськістю на базі Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та зустріч зі студентами Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Проф. Маґочій представить україномовне видання монографії «Україна: Історія її земель та народів». Це дослідження є перекладом книги: Paul Robert Magocsi: «A History of Ukraine: The Land and Its Peoples», її другого, суттєво доповненого та переробленого видання, що побачило світ у видавництві Торонтського університету у 2010 році.
Перше (1996) та друге (2010) видання загальної історії професора Маґочій з’явилися англійською мовою з метою ознайомити широкий загал Північної Америки з багатим історичним минулим України.
Монографія Маґочій спричинила справжню революцію у розумінні того, що є історією України – історія її титульної нації чи сума історій усіх народів, що традиційно заселяли й заселяють простори, які охоплює сучасна держава України.
Новаторський підхід вимагає від дослідника змалювати розвиток усіх народів та культур, які коли-небудь існували в Україні. У Маґочій росіяни, поляки, євреї, карпато-русини, кримські татари, німці, румуни, греки поряд з іншими, що проживають на території України, розглядаються і розуміються як невід’ємна частина української історії, а не просто як супротивники етнічних українців у їх власній віковій боротьбі за національне виживання.
Такий підхід до висвітлення історії України, коли наукова дисципліна приведена у відповідність до громадянської концепції нації, що, як відомо, є характерним для західної історіографії, має цінність саме сьогодні і саме для України – держави та її мешканців – на шляху до розбудови громадянського суспільства.

Учасники засідання Дніпровського історичного клубу матимуть можливість поспілкуватись з відомим істориком, придбати його книжки та отримати автограф автора.
Запрошуємо на зустріч!


Засідання Дніпровського історичного клубу відбудеться
27 жовтня о 17:00
Центр «Менора», вул. Шолом-Алейхема, 4
відеозал, 3-й поверх, кутовий ліфт


Последнее обновление ( 12.11.2013 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»