Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 20.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
У Дніпропетровську відзначать Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту Печать E-mail
22.01.2014 г.

26–28 січня у Дніпропетровську пройдуть заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, організовані Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
У рамках пам’ятних заходів 26–27 січня пройде Міжнародний семінар для вчителів історії та методистів «Вивчення історії Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності», за сприяння Меморіалу жертв Голокосту Яд Вашем.
27–28 січня відбудеться Міжнародний семінар для керівників музеїв та музейних програм.


До участі у обговореннях, дискусіях та «круглих столах» долучаться відомі діячі науки, культури і освіти, громадські діячі: д-р Арон Вайс, науковий радник Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», координатор общинних програм «Джойнт» (Єрусалим, Ізраїль); Олена Галєгова, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України (Київ, Україна); Віктор Горячев, заступник начальника Управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, член-кореспондент Української екологічної Академії наук; д-р Кузьма Козак, директор Історичної майстерні (Мінськ, Білорусь); д-р Надія Капустіна, директор Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д .І. Яворницького (Дніпропетровськ, Україна); Поліна Комарова, Головний спеціаліст відділу змісту освіти та освіти національних меншин Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України (Київ, Україна); д-р Пол Левін, старший викладач історії Голокосту Університету Уппсали (Уппсала, Швеція); Шеллі Нііз, віце-президент «Єрусалим Коннекшн» (США); Кальман Нотаріус, Міжнародна школа вивчення Голокосту Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль); Наталя Федущак, член Правління «Ukrainian Jewish Encounter» (Торонто, Канада); д-р Ігор Щупак, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», кандидат історичних наук, учитель-методист (Дніпропетровськ, Україна) та ін.
Географія учасників включає представників України, а також близького та далекого зарубіжжя.
Протягом семінарів учасники будуть знайомитися з особливостями методики викладання історії Голокосту, інноваційними методами та прийомами навчання, можливостями використання музейних уроків у практиці викладання; музейні працівники будуть освоювати нові освітні програми музеїв, знайомитися із особливостями впровадження інтерактивних технологій в експозицію (на прикладі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні»), а також дізнаватися нове про можливості використання мобільних виставок та обмінюватись досвідом роботи.

Головним громадським заходом, приуроченим до Дня пам’яті жертв Голокосту, який зможуть відвідати усі бажаючі, стане відкриття виставки художніх робіт Пат Мерсер Хатченс (США) «Переглядаючи альбом з Аушвіца» (The Auschiwtz Album Re – Visited). Виставка відбудеться за сприяння Пат і Джима Хатченс та Фонду Інни і Михайла Рогачій.
«Переглядаючи альбом з Аушвіца» – це серія робіт, яка з’явилася під враженням від альбому з фотографіями, знайденого в Освенцимі відразу після звільнення його від нацистських загарбників. Під час роботи над серією Пат не просто відтворювала образи, які вона бачила на фотографіях альбому, що став унікальним свідченням знищення нацистами людей в Аушвіці. З притаманним її роботам символізмом художниця ставить акценти на найважливіших, на її думку, елементах зображень. Для того щоб точніше передати своє послання, художниця написала власні коментарі до кожної роботи, які дуже важливі для розуміння колекції.
В рамках відкриття виставки відбудеться Церемонія пам'яті жертв Голокосту, яка пройде в «Залі пам’яті» Музею.

 

Последнее обновление ( 22.01.2014 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»