Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 25.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
Дебатний турнір Dnipro Open 2014 Печать E-mail
24.02.2014 г.

14–16 лютого у Дніпропетровську пройшов Шостий міжнародний дебатний турнір для учнів середніх та старших класів «Dnipro Open 2014», організований ГО «Нове бачення» за підтримки Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Відкриття турніру вже другий рік поспіль проходило у залі «Сінай» Центру «Менора». Із початком турніру учасників привітав д-р Ігор Щупак, директор Інституту «Ткума», та відзначив, що проект має неабияке значення для розвитку інтелектуальної молоді.
Проект розрахований на учнівську та студентську аудиторію й утверджує демократичні цінності шляхом взаємодії, співпраці та вирішення соціально значущих проблем суспільного життя. Традиційно теми відкритих дніпропетровських турнірів пов’язані з різними аспектами демократії та прав людини (зокрема, мова йде про толерантність), а також з уроками історії. В рамках проекту його учасники знайомляться з міжнародними форматами дебатів, вдосконалюють свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та навчаються ефективній взаємодії через дебати.

Турнір проходить за форматом ціннісних дебатів Карла Поппера та Всесвітнім форматом шкільних дебатів у молодшій (6–9 класи) та старшій (9–11 класи) лігах, за стандартами міжнародної дебатної асоціації (idebate.org/ru.idebate).
Офіційний прес-реліз повідомляє: «Одним із основних завдань турніру є оволодіння учнями навичок переконливої аргументації та набуття досвіду участі у дискусії. В ході дебатного турніру кожна команда готова розглядати проблему з протилежних позицій, вчиться враховувати різні погляди та інтереси, що сприяє глибокому розумінню теми та вмінню працювати з інформацією. Навчання через дебати дозволяє розвивати у школярів навички критичного мислення та формувати активну громадянську позицію. В багатьох країнах світу технологія дебатів вже тривалий час є невід’ємною складовою навчального процесу саме через те, що дебати формують компетентності, необхідні для комфортного життя в сучасному світі».
Dnipro Open – це не лише навчання дебатам, а й захоплююче спілкування, яке вже шостий рік поспіль запрошує до відкритої дискусії команди з різних міст України та інших країн світу. Дебатери вже створили власні традиції та з великим задоволенням збираються на цей турнір.
У цьогорічному турнірі взяли участь 230 учасників із 13 міст, у тому числі 15 із Якутії. Планувалася участь команд із Білорусії, Грузії, Литви та Чехії, проте, у зв’язку з останніми подіями в Україні, вони не змогли прибути до Дніпропетровська. Дебати проходили на трьох мовах – українській, російській та англійській. Загальна тема Dnipro Open 2014: «Демократія, свобода слова та доступ до інформації».
У рамках заходу відбувся тренінг з дебатних технологій, презентації та майстер-класи відомих експертів та тренерів, п’ять відбіркових раундів, півфінал та фінал. Частиною програми турніру стала також екскурсія по Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
Організатори повідомляють, що у форматі Карла Поппера перемогла команда із Бердянська, у всесвітньому шкільному форматі на українській мові – команда з Луганська, на англійській мові – команда з Бахчисараю. У номінації «Кращий спікер турніру» перемогла Яна Івашенко (НВК № 139, м. Дніпропетровськ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»