Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.02.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
XVI Всеукраїнський турнір юних істориків Печать E-mail
18.04.2014 г.

11–15 квітня у м. Рівне проходив фінал XVI Всеукраїнського турніру юних істориків. У заході взяли участь обдаровані учні з усієї України з метою продемонструвати свої знання всесвітньої історії та історії України та позмагатися за звання кращого. У заключному етапі змагалися 85 учнів 7–11 класів. У складі 17 команд – представники Вінниччини, Волині, Донеччини, Житомирщини, а також Луганської, Миколаївської, Рівненської, Харківської областей.
Юних знавців історії оцінювало компетентне журі – представники вищих навчальних закладів України, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та районних відділів освіти, учителі шкіл України. До складу журі увійшов і представник Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» – д-р Олександра Леонова.


Відбіркові ігри проходили протягом 3-ох днів, а найкращі зійшлися у фіналі. Перемогу виборола команда Миколаївського ліцею № 2. Усіх учасників та переможців змагань організатори нагородили пам’ятними дипломами та подарунками. Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» відзначив команду Обласного гуманітарного ліцею м. Бар за глибокі знання з історії, виявлені у іграх із суперниками. Члени команди отримали в якості подарунків літературу з історії Голокосту та були запрошені до участі в заходах «Ткуми». До речі, всі учасники турнірі, а це, по суті, найбільш зацікавлена учнівська молодь в дослідженнях з історії з глибокими знаннями, були запрошені до участі в ХІ Міжнародному конкурсі творчих робіт школярів, студентів та вчителів, який організовує Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» за сприяння Міністерства освіти і науки України.
На турнірі також були визначені кращі учасники за номінаціями «Кращий полеміст», «Кращий дебют», «Надія турніру» та інші.
Д-р Олександра Леонова ділиться враженнями: «Безперечно, на цьому турнірі були представлені кращі з кращих, які пройшли відбіркові обласні турніри. Протягом чотирьох днів ми мали можливість спостерігати свято інтелекту та ораторського мистецтва. Дух командної гри, змагання й суперництва надавав турніру особливої атмосфери, а загальний рівень ігор був настільки високим й розрив між командами настільки незначним, що інтрига «Хто ж стане переможцем?» тривала до останньої хвилини, коли зі сцени пролунало ім’я переможця. Особливого духу цьому турніру, який відбувся в шістнадцятий раз, надавала і непроста ситуація в країні. Діти, що зібралися з усіх регіонів України, особливо дружньо ставилися один до одного, акцентуючи увагу на важливості міжрегіонального єднання, в історичних дискусіях актуалізували події минулого, пов’язуючи їх з сучасністю й намагалися таким чином зрозуміти, що відбувається зараз і як повинні діяти дорослі. Команди юних істориків в турнірних іграх постійно дискутували один з одним, не погоджувалися з трактуванням історичних подій та їх оцінках, проте всі учасники зійшлися на тому, що людство повинно вчитися на своїх помилках та створювати атмосферу миру, єднання, толерантності в суспільстві».
 

Последнее обновление ( 18.04.2014 г. )
 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»