Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 22.05.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow События arrow Відкриття нового залу Музею Михайла Мармера
Відкриття нового залу Музею Михайла Мармера Печать E-mail
06.08.2014 г.

8 липня співробітники Інституту «Ткума» побували на урочистому відкритті нового залу Музею Михайла Мармера, що у Дніпропетровську. Як проходило відкриття, розповіла Світлана Піддубна, керівник регіональних освітніх програм Інституту, директор Музею Михайла Мармера.
"На 2014 рік випали значні дати, які докорінно змінили світ. Цього року людство відзначає 100-річчя від початку Першої світової війни, 75-річчя від початку Другої світової війни і 10-річчя від моменту східного розширення ЄС.
У зв'язку з цими подіями 8 липня 2014 в Кривому Розі пройшли дві важливі події: в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відкрився новий демонстраційний зал, в якому відбулося і відкриття виставки «Диктатура і демократія в епоху крайнощів: короткий опис історії Європи у ХХ столітті», організаторами якої є Посольство Німеччини в Україні, Інститут сучасної історії в Мюнхені, радіопередача «Deutschlandradio Kultur», Федеральний фонд дослідження SED — Diktatur і Музей Михайла Мармера.


Виставка «Диктатура і демократія в епоху крайнощів: короткий опис історії Європи у ХХ столітті» стосується основних подій, про які потрібно згадати в 2014 році. У Німеччині вона вийшла накладом близько 3000 примірників і буде протягом року представлена??на міжнародному рівні в перекладі на десять мов.
В Україні виставка проходитиме за підтримки Посольства Німеччини в Україні. Кривий Ріг — перше місто, де почалася її демонстрація.
Відкриття нового залу в Музеї «Музей Михайла Мармера» так само присвячено трагічним подіям ХХ століття — Великій вітчизняній війні. Крім того, нова експозиція дозволить гостям та жителям міста познайомитися з великою кількістю наративних артефактів, що розповідають про корпоративну культуру євреїв Російської імперії кінця XIX — початку ХХ століття. Особливі враження від відвідування музею отримають і криворіжці-сторожіли, оскільки вони побачать фотографії довоєнного, воєнного та повоєнного Кривого Рогу, і городян, зображених на них.
А любителі живопису зможуть побачити чудові полотна криворізьких, і не тільки, художників.
На урочистій церемонії відкриття виставки «Диктатура і демократія в епоху крайнощів: короткий опис історії Європи у ХХ столітті» і нового музейного залу були присутні почесні гості: заступник криворізького міського голови, заслужений працівник культури України Валентина Берлін, Постійний заступник Генерального консула Німеччини в Донецьку Маттіас Кох, виконуючий обов'язки голови Центрально-міського районного в місті Кривому Розі ради Олексій Осман, начальник відділу регіональних програм Громадської організації Центр «Америкен Джуїш Джойнт Дистрибьюшн Коміто Інк.» Інна Рогова, керівник наукового відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», Музею «Пам'ять Єврейського народу і Голокост в Україні », доктор Олександра Леонова, депутат Криворізької міської ради, фундатор створення Кріворжского музею культури єврейського народу та історії Голокосту Михайло Мармер та жителі міста. Всі відвідувачі гідно оцінили те, що відбувається, відзначаючи, що виставка «Диктатура і демократія в епоху крайнощів: короткий опис історії Європи у ХХ столітті» і нові музейні експозиції поповнять культурну привабливість Кривого Рогу, і будуть корисні для розвитку україно-єврейсько-німецьких освітніх і наукових проектів.
 

 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»