Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 25.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
Засідання круглого столу Печать E-mail
12.11.2014 г.

11 листопада у Дніпропетровську відбулось засідання круглого столу «Мультимедійні та інші методи викладання історії Голокосту та проблем толерантності», організованого Інститутом «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». У заході взяли участь 18 вчителів та методистів з усієї України. До обговорень долучилась також Еріка Фішбейн, координатор програм Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини «Claims Conference». У своїй вступній промові вона подякувала співробітникам «Ткуми» за активну освітню та просвітницьку роботу та назвала Інститут «Ткума» однією з передових світових організацій у сфері вивчення Голокосту.
Круглий стіл відкрив д-р Ігор Щупак. Він зазначив, що долучення учнів до світового банку знань – одне з найважливіших завдань сучасної освіти. Використання комп’ютерної системи стає невід’ємною складовою вивчення будь-якого предмета, у тому числі історії. Інститут «Ткума» реагує на виклики сучасності, тож наукові співробітники «Ткуми» спільно з ТМ «Розумники» розробили мультимедійний підручник з всесвітньої історії для 11 класу («Друга світова війна», частина 1).

 

Розробка створювалась на основі підручника д-ра Ігоря Щупака та власне під керівництвом автора. Наразі мультимедійна розробка доопрацьовується і згодом буде подана на затвердження Міністерству освіти і науки України. Проте учасники круглого столу вже зараз отримали екземпляри інтерактивних підручників на апробацію у своїх школах.
Д-р Олександра Леонова, керівник наукового відділу Інституту «Ткума», провела презентацію мультимедійного підручника та майстер-клас з його використання. Д-р Леонова продемонструвала можливості розробки – звуковий супровід, кадри кінохроніки, фото, карти, ілюстрації, контрольні запитання, завдання і тести.
Учасники круглого столу коментують, що важливим досягненням цієї розробки є можливість вчителя самостійно створювати мультимедійний урок: за шаблонами, поданими у підручнику, але із власним контентом. Учителі одразу подають нові ідеї для доопрацювання мультимедіа – створення інтерактивних контурних карт, включення до контенту хронологічних таблиць та графіків.
Ірина Піскарьова, керівник освітніх програм Інституту «Ткума», розповіла про організацію пошукової та творчої роботи учнів у процесі вивчення історії Голокосту, у тому числі про освітні проекти «Ткуми», до яких можна долучати школярів. Найбільшою популярністю серед таких програм користується щорічний Міжнародний конкурс творчих робіт, що вже багато років привертає увагу учнівської та студентської молоді до дослідження теми Голокосту. Ірина Піскарьова продемонструвала присутнім роботи цьогорічних переможців конкурсу, що вражають глибоким розумінням теми, творчим підходом до розкриття ідеї та високою емоційністю.
Остання частина програми круглого столу була присвячена безпосередньому обговоренню проблем викладання історії Голокосту та проблем толерантності.

 
« Пред.   След. »
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»