Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
Методична нарада за участі «Ткуми» Печать E-mail
25.03.2015 г.

25 березня на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО) відбулась обласна виставка-презентація «Педагогічні здобутки освітян Дніпропетровщини – 2015». Загалом у заході участь взяли 987 закладів освіті з 13 міст та 22 районів Дніпропетровщини. Метою загальноосвітнього заходу організатори бачать поширення та впровадження інноваційних досягнень освітян Дніпропетровщини.
У рамках програми відбулась нарада керівників районних та міських методичних об’єднань вчителів історії та суспільних дисциплін. На запрошення ДОІППО стати учасником наради методистів прибули д-р Ігор Щупак, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», та Ірина Піскарьова, керівник освітніх програм «Ткуми» та Музею.


Запрошені історики ділились своїм досвідом у впровадженні сучасних методів навчання на уроках історії. Зокрема презентована Ігорем Щупаком мультимедійна версія Всесвітньої історії для учнів одинадцятих класів викликала серед освітян жваву дискусію. Присутні відзначили, що презентований проект актуальний для молодого покоління.
Також д-р Щупак представив освітянам авторський підручник «Всесвітня історія» для учнів сьомих класів. Науково-практичний підхід до вивчення матеріалу пропонує, за словами Ігоря Щупака, звертатися до декількох історичних версій. Такий метод викладення вчить учнів формувати власну думку та встановлювати логічні зв’язки між подіями та фактами.
До участі у нараді також був запрошений Олександр Гісем, кандидат історичних наук, автор шкільних підручників зі Всесвітньої історії та історії України. Він представив на обговорення свої останні розробки – збірники тестових завдань, а також зошити з опорними таблицями та схемами.
Завершилась нарада неформальним спілкуванням із вчителями, під час якої освітяни з’ясовували подробиці впровадження мультимедійних учбових програм, а також цікавились освітніми програмами Інституту «Ткума».
 
След. »
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»