Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
У Дніпропетровську відзначать Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту
22.01.2014 г.

26–28 січня у Дніпропетровську пройдуть заходи, присвячені Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, організовані Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
У рамках пам’ятних заходів 26–27 січня пройде Міжнародний семінар для вчителів історії та методистів «Вивчення історії Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності», за сприяння Меморіалу жертв Голокосту Яд Вашем.
27–28 січня відбудеться Міжнародний семінар для керівників музеїв та музейних програм.


Последнее обновление ( 22.01.2014 г. )
Подробнее...
 
Семінар для вчителів
19.01.2014 г.

15 січня відбувся семінар для вчителів історії та суспільних дисциплін шкіл Дніпропетровської області «Проблеми вивчення в школах історії Другої світової війни та Голокосту» – щомісячний захід, що проходить в рамках проекту «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності» Українського інституту вивчення Голокосту «Ткуми» і Яд Вашем, спільно з Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
Власне, проект охоплює не тільки Дніпропетровщину. Подібні семінари «Ткума» проводить у співпраці з Обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти по всій Україні. Щоправда учасники виїзних семінарів Інституту «Ткума» позбавлені можливості на власні очі побачити Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», проте програма обов’язково включає мультимедійну презентацію експозиції та її освітніх та виховних можливостей.

 

Последнее обновление ( 19.01.2014 г. )
Подробнее...
 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
08.01.2014 г.

Последнее обновление ( 08.01.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародна конференція у Відні
19.12.2013 г.

5–7 грудня, 2013 у Відні (Австрія) пройшла Міжнародна наукова конференція «Колабораціонізм у Східній Європі в роки Другої світової війни та Голокосту». Захід відбувся завдяки організаційним зусиллям Меморіального Музею Голокосту США (USHMM) і Віденського інституту вивчення Голокосту Симона Візенталя (VWI). На конференцію були запрошені як уже досвідчені дослідники, так і аспіранти й докторанти з різних країн Європи та Північної Америки. Серед молодих учасників конференції – Анна Медведовська, керівник наукового відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума». Тема колабораціонізму й пособництва нацистам посідає важливе місце у дослідницькій роботі Інституту, їй протиставляється тема Праведників народів світу, як приклад людяності й толерантності. Окрім того, колабораціонізм висвітлюється в експозиції Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», виставка постійно доповнюється, тож послухати доповіді відомих вчених було дуже доречно та корисно.
 

Подробнее...
 
Недільний університет: «Євреї в революції»
16.12.2013 г.
15 грудня відбулося чергове заняття Недільного університету. Про участь євреїв у революціях 1905 р. та 1917 р. розповідав ідейний натхненник проекту та його модератор д-р Ігор Щупак. Лектор поставив перед собою складну задачу – розповідати і про події у Російській імперії, і про перебіг революцій на українських землях. Протягом заняття д-р Щупак розвінчує багато міфів, що стосуються участі євреїв у революціях. Зокрема, й ту легенду, котра збереглася в історичній свідомості багатьох мешканців пострадянського простору і стверджує, що, мовляв, переворот і революції в Росії здійснили євреї.

Последнее обновление ( 16.12.2013 г. )
Подробнее...
 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
12.12.2013 г.

Подробнее...
 
Акція Фонду Рогачій «Сила світла»
26.11.2013 г.

«Міжнародний культурний благодійний Фонд Рогачій» (Фінляндія), в особі його фундаторів – президента Фонду, письменниці та фотохудожника Інни Рогачій і відомого художника, громадського діяча Михайла Рогачій – розпочав у Дніпропетровську спеціальну благодійну предханукальную акцію «Сила світла». Урочисте відкриття цього проекту пройшло в офісі Головного рабина Дніпропетровська і регіону Шмуеля Камінецького і ознаменувалося кількома значущими для єврейського життя нашого міста культурними подіями.

Последнее обновление ( 26.11.2013 г. )
Подробнее...
 
«Ткума» на Міжнародному дні єврейських знань
26.11.2013 г.

17 листопада у стінах Центру «Менора» пройшов Міжнародний день єврейських знань (або День єврейської освіти). Це щорічне свято, яке у Дніпропетровську проходить уже вчетверте. У цей день євреї по всьому світу можуть здобути нові знання у різних галузях, а також повправлятись з різних видів рукоділля на майстер-класах.
У Дніпропетровську захід організований Єврейським общинним центром ім. Розалін Горлін за підтримки благодійного фонду «Дніпропетровська єврейська община», «Джойнту», Голландського єврейського гуманітарного фонду, Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», фонду «Шиурей Тора Любавич», єврейського студентського центру «Гілель» і програми «Старший брат/Старша сестра».


Последнее обновление ( 26.11.2013 г. )
Подробнее...
 
Недільний університет: «Євреї напередодні революцій»
18.11.2013 г.

За рік свого існування проект набув неабиякої популярності та став справжнім освітнім майданчиком. Збагатити свої знання з історії приходять студенти, вчителі, викладачі й не тільки. Недільний університет став місцем, де можна провести час із користю для інтелекту. Учасники проекту приходять сюди не із порожньої цікавості. Протягом заняття слухачі занотовують невідомі досі для них факти. Після заняття продовжуються дискусії – учасники Недільного університету щось уточнюють, запитують, висловлюють свої побажання щодо тем наступних лекцій. Слухачі Недільного університету стають постійними учасниками усіх просвітницьких заходів, які проводить Інститут «Ткума». Мабуть, тому на заняттях панує тепла, дружня атмосфера.

Последнее обновление ( 18.11.2013 г. )
Подробнее...
 
ПРЕМЬЕРА ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФИЛЬМА ИННЫ РОГАЧИЙ «УРОКИ ВЫЖИВШИХ. БЕСЕДЫ С СИМОНОМ ВИЗЕНТАЛЕМ»
13.11.2013 г.


Последнее обновление ( 13.11.2013 г. )
Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 121 - 135 из 641
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»