Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 23.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
Про війну під час війни
03.09.2014 г.

З часом наше сприйняття історії змінюється. Стають відомими нові факти, руйнуються або навпаки створюються міти. «Переписувати історію – це наш єдиний обов’язок перед нею», – ці слова приписують Оскару Уайльду. Не всі історики погоджуються з цим. Можливо, ідея письменника полягає у тому, щоби переписувати історію відповідно до сучасних реалій та фактів. Досить лаконічно з цього приводу висловився д-р Георгій Касьянов, завідувач відділом новітньої історії НАНУ: «Переписування історії загалом відбувається з трьох причин: через ідеологічну кон’юнктуру, через якісні зміни в історіографії та через елементарну зміну поглядів конкретного дослідника. Перший варіант може мати формальний зв'язок з наукою, зберігаючи ті чи інші атрибути наукового дослідження, але насправді належить винятково до сфери ідеології та політики. Другий та третій є рушіями історіографії як наукової дисципліни».

Подробнее...
 
Музейні співробітники вчаться працювати з переселенцями
03.09.2014 г.

Війна на Сході України змушує пристосовуватись до нових умов не лише жителів Донбасу, але і мешканців мирних територій. І в цій принципово новій ситуації для країни, що за 23 роки незалежності не знала ані внутрішніх, ані зовнішніх збройних конфліктів, українці демонструють себе як активні діячі соціуму – кожен у міру своїх можливостей долучається до спільної справи єднання та встановлення миру. Це і добровольці у військах АТО, і учасники волонтерських рухів, і донори крові для поранених, і ті, хто просто сумлінно робить свою справу на благо своєї країни. Громадяни України відчули особисту відповідальність за майбутнє держави, а значить – і за своє власне.

Последнее обновление ( 03.09.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародний літній табір для єврейської молоді
03.09.2014 г.

З 26 по 31 серпня близько 100 студентів з різних куточків України та близького зарубіжжя зібралися разом, щоб провести п'ять незабутніх днів у літньому таборі, що його щорічно організовує молодіжна організація «Гілель».
Місцем зустрічі цього року стало мальовниче село Маньківка, розташоване в Уманському районі Київської області. Атмосфера справжнього українського села та чудові краєвиди налаштовували на активний відпочинок й інтелектуальний розвиток. Тут знайшлося місце і заняттям з єврейської історії та традицій, і зустрічам з цікавими гостями, і роботі в творчих майстернях, і веселим вечірнім заходам.


Подробнее...
 
Серпневі наради
03.09.2014 г.

Кінець серпня – гаряча пора для вчителів. Останні дні літа педагоги проводять у активній підготовці до нового навчального року, збираються на наради різних рівнів, обговорюють останні зміни в освітній системі. І щорічно до участі у подібних обласних та міських нарадах організатори запрошують представників Інституту «Ткума». Цей рік не став винятком.
20 серпня у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО) відбулась обласна серпнева нарада керівників міських та районних методичних об'єднань вчителів історії, правознавства та суспільних дисциплін за участі д-ра Олександри Леонової, керівника наукового відділу Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
 

Подробнее...
 
Запрошуємо на педагогічний семінар
26.08.2014 г.


Последнее обновление ( 27.08.2014 г. )
Подробнее...
 
Літня школа у Львові
13.08.2014 г.

14 липня – 8 серпня в центрі Центр міської історії (м. Львів) пройшла літня школа «Єврейська історія та багатоетнічне минуле: дискусії та підходи до вивчення суспільства, культури та спадщини у Центральній та Східній Європі». Учасниками школи стали 18 молодих вчених, що були відібрані на конкурсній основі напередодні, серед них – д-р Олександра Леонова, науковий співробітник Інституту «Ткума».
Школа має на меті привернути увагу молодих дослідників до багатоетнічного минулого України. Школа фокусувалася на єврейській історії та культурі України і загалом Центрально-Східної Європи, проте пропонувала більш комплексний підхід, представляючи різні національні, соціальні та індивідуальні перспективи. Такий підхід має на меті стимулювати істориків до впровадження міждисциплінарних підходів та багатовимірних аспектів до вивчення суспільств, які в минулому мали багатоетнічну та багатокультурну складову, заохочувати до впровадження нових контекстів в дослідженнях історії України.
 

Подробнее...
 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
13.08.2014 г.

Подробнее...
 
Ковчег 2014 «Немає свободи без солідарності»
06.08.2014 г.

Завершився дев’ятий Міжнародний міжрелігійний молодіжний семінар «Ковчег», який проходив з 19 по 29 липня за участі 36 осіб. Традиційно учасниками є громадяни України різних національностей – української, польської та єврейської, але цьогоріч до участі було запрошено також кримськотатарську молодь.
Основна частина програми семінару була реалізована в Центрі Миру та Поєднання Парафії Римсько-Католицької Церкви Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією в Більшівцях (Івано-Франківська обл.).


Подробнее...
 
Освітні програми для вихованців літнього табору
06.08.2014 г.

30–31 липня наукові співробітники Інституту «Ткума» провели ряд просвітницьких програм з історії Голокосту і проблем міжнаціональних відносин для учасників літніх молодіжних таборів. В рамках програм Валентин Рибалка та Ірина Радченко провели заняття, присвячене проблемам формування толерантного суспільства (на матеріалі історії Другої світової війни та Голокосту, і зокрема на прикладі Праведників народів світу), а також розповіли про діяльність «Ткуми» та Музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні». 

Последнее обновление ( 06.08.2014 г. )
 
Недільний університет
06.08.2014 г.

20 липня пройшло чергове заняття Недільного університету. В ході заняття Анна Медведовська, керівник наукового відділу Інституту «Ткума», розкрила тему «Європейське єврейство між двома світовими війнами».
Серед порушених питань: єврейське населення країн Західної Європи в соціокультурному вимірі, соціально-політичні передумови поширення та розвитку ідеології антисемітизму в міжвоєнній Німеччині.
 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 61 - 75 из 641
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»