Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 19.02.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
ШКОЛА ІСТОРІЇ
19.06.2007 г.
ШКОЛА ІСТОРІЇ

 До Дня Перемоги невелика делегація з Дніпропетровська відвідала урочисті заходи пам’яті, що відбувалися у селі Красіно, яке знаходиться на території колишнього Сталіндорфського єврейського національного району. Сюди завдяки підтримці єврейської общини приїхали ветерани війни, колишні жителі району, а також представники Центру «Ткума».
Подробнее...
 
Школа № 144 святкує День відродження і незалежності Держави Ізраїль
19.06.2007 г.
Школа № 144 святкує День відродження і незалежності Держави Ізраїль

Розквітлі дерева на тлі блакитного сонячного неба – так Всевишній прикрасив свято, на яке зібралися учні Спеціалізованої школи № 144 міста Дніпропетровська. Свято незвичайне, особливо радісне – День народження Держави Ізраїль.

Подробнее...
 
День Независимости Государства Израиль
19.06.2007 г.
День Независимости Государства Израиль

 Государство Израиль было провозглашено 14 мая 1948 года (5 ияра по еврейскому календарю). После Второй мировой войны мир праздновал победу над нацизмом. В этой войне уцелела лишь треть почти девятимиллионной еврейской общины Европы, но для них испытания еще не закончились. После войны англичане наложили еще большие ограничения на еврейскую репатриацию в Палестину. Ответом было создание «Еврейского движения сопротивления», ставившего своей целью борьбу с британскими властями за свободный въезд в страну. Несмотря на установленную англичанами морскую блокаду и патрулирование границ, с 1944 по 1948 год тайными, нередко опасными путями в Палестину было переправлено около 85000 человек.


Последнее обновление ( 19.06.2007 г. )
Подробнее...
 
ПАМ’ЯТАЄМО, СЛАВИМО, ВШАНОВУЄМО
19.06.2007 г.
ПАМ’ЯТАЄМО, СЛАВИМО, ВШАНОВУЄМО

7 травня Благодійний Фонд «Хесед Менахем» запросив ветеранів Великої Вітчизняної війни, щоб привітати їх з Днем Перемоги. Більш ніж три сотні вже сивих переможців у тій жахливій війні почули найщиріші привітання з Перемогою та велику подяку за мужність та героїзм. Пам’ять тих, хто віддав життя заради перемоги та майбутнього наступних поколінь, вшанували військові урочистим залпом.
  З привітаннями виступили представники Благодійного Фонду «Хесед Менахем», Дніпропетровського єврейського общинного центру та Всеукраїнського Центру вивчення Голокосту «Ткума». Ігор Щупак подарував Раді Ветеранів та колишнім в’язням концтаборів літературу з історії Голокосту, що була видана Центром «Ткума».

 
Конкурс «Уроки Голокосту – уроки толерантності» триває
17.06.2007 г.
Конкурс «Уроки Голокосту – уроки толерантності» триває

 На початок травня 2007 року до Центру «Ткума» надійшло 160 заявок на участь у конкурсі. У різний спосіб поспішають заявити про свої роботи потенційні учасники першого відбіркового туру конкурсу. Учні, вчителі, викладачі та студенти з багатьох куточків України та зарубіжжя вже надсилають не лише листи із заявками, а й роботи з великим розмаїттям тем та форм викладу. Науково-дослідницькі та методичні пошуки займають вагому частку серед надходжень. Зокрема, великої уваги дослідники минулого надали спогадам людей, які були свідками чи учасниками досліджуваних подій.
Последнее обновление ( 19.06.2007 г. )
Подробнее...
 
IV КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ
19.02.2007 г.

ТРАГЕДІЯ ГОЛОДОМОРІВ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, УРОКИ ГОЛОКОСТУ, ФОРМУВАННЯ ТОЛЕРАНТНОСТІ – В ЦЕНТРІ УВАГИ КОНКУРСУ ЦЕНТРУ «ТКУМА»

«УРОКИ ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ»

 Конкурс «Уроки Голокосту – уроки толерантності» набуває все більших масштабів. Вчителі й учні, викладачі вишів і студенти з усіх регіонів нашої держави розуміють, що «чужого болю» не буває, і єдиною альтернативою тоталітаризму, геноциду є побудова суспільства, заснованого на принципах толерантності, несприйняття насильства у будь-яких формах. Цьому й сприяє усвідомлення уроків Голокосту.

 Ми дуже раді, що Міністерство освіти і науки України поділяє таку позицію Центру «Ткума», про що свідчить надрукований в нашій газеті лист Міністерства, що рекомендує навчальним закладам України взяти участь у конкурсі.

 На сторінках газети ми друкуємо оновлене Положення про конкурс, і звертаємо увагу на тематику конкурсних робіт, що пропонуються. Серед них – ті, що присвячені трагедії Голодоморів українського народу та геноциду циган під час Другої світової війни, репресії щодо релігійних громад в Україні та трагедії Голокосту. Цікавим може стати дослідження усвідомлення українською та світовою спільнотою уроків Голодоморів українського народу і Голокосту. Ми вважаємо це і важливим, і актуальним.

Последнее обновление ( 08.05.2007 г. )
Подробнее...
 
КОНКУРС ТРИВАЄ
30.04.2007 г.

КОНКУРС «УРОКИ ГОЛОКОСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ» ТРИВАЄ

На конкурс «Уроки Голокосту – уроки толерантності», оголошений Центром «Ткума»у 2007 році, надходять численні заявки від учасників з різних куточків України. Серед них – заявки від учнів, вчителів, студентів. Коло заявлених тем надзвичайно розмаїте: від серйозних наукових досліджень до творчих замальовок-ессе, художніх естампів та фільмів.

Подробнее...
 
ЧУЖОГО БОЛЮ НЕ БУВАЄ
30.04.2007 г.

«ЧУЖОГО БОЛЮ НЕ БУВАЄ».

 

ЦЕРЕМОНІЯ ПАМ’ЯТІ ДНЯ КАТАСТРОФИ ТА ГЕРОЇЗМУ

16 квітня 2007 року Всеукраїнський Центр вивчення Голокосту «Ткума» («Відродження») провів пам’ятні заходи, присвячені Дню пам’яті Катастрофи та Героїзму. Це – день пам’яті шести мільйонів євреїв, винищених нацистами в роки Другої світової війни.

 

 

Последнее обновление ( 24.06.2010 г. )
Подробнее...
 
ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕМІНАР
30.04.2007 г.

ІНТЕРАКТИВНИЙ СЕМІНАР

«МІЖРЕЛІГІЙНА ТОЛЕРАНТНІСТЬ ТА ПОРОЗУМІННЯ»

 

Кожен народ відзначає не тільки державні, але й релігійні свята, тобто притаманні тій чи іншій релігійній спільноті країни. Таким чином здійснюється прагнення передавати культурну та історичну спадщину від покоління до покоління. Більшість людей особливо шанують святкові обрядовості, адже сама назва «свято» походить від поняття «Святість». Зробити так, щоб у багатонаціональному українському суспільстві різні національні особливості слугували культурному обміну та взаємозбагаченню, а не ворожнечі та відчуженню, щоб через пізнання культури, історії, звичаїв та традицій різних націй, що складають український народ, створювався клімат добросусідства та взаєморозуміння – такі завдання ставить перед собою Центр «Ткума», здійснюючи свою просвітницьку місію.

Подробнее...
 
ПО УЛИЦАМ ЕВРЕЙСКИМ
30.04.2007 г.
 СЕМИНАР  «ПО  УЛИЦАМ ЕВРЕЙСКИМ»  В  ЦЕНТРЕ  «ТКУМА»

 

    25 марта в Центре «Ткума» состоялся семинар «По улицам еврейским» для учащихся школ г. Запорожья. В Днепропетровск приехали дети в возрасте от 6 до 12 лет – участники программ Запорожского городского общинного центра «Мазаль Тов», надежного партнера Центра «Ткума».

 

 
Последнее обновление ( 22.06.2010 г. )
Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 41 42 43 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 601 - 615 из 641
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»