Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 25.03.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт

Забыли пароль?
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная
Андрій Садовий у Музеї
08.07.2014 г.

6 липня у рамках офіційного візиту до Дніпропетровська у Центрі «Менора» побував Андрій Садовий, громадський і політичний діяч, мер міста Львова. Шмуель Камінецький, головний рабин Дніпропетровська і області, розказав п. Садовому, як живе єврейська община Дніпропетровська сьогодні. Про історичне минуле євреїв України і Дніпропетровська зокрема, та його відображення у експозиції Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» у ході екскурсії розповів д-р Ігор Щупак, директор Музею та Інституту «Ткума».

 
Венді Лауер відвідала Інститут «Ткума»
08.07.2014 г.

1–2 липня проф. Венді Лауер (США) відвідала Інститут «Ткума» та Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». Проф. Лауер – дослідниця Голокосту на території України, авторка відомої монографії «Творення нацистської імперії та Голокост в Україні», науковий консультант «Ткуми» з публікацій.
В рамках візиту відбулась зустріч гості з директором «Ткуми» д-ром Ігорем Щупаком та з науковими співробітниками Інституту.
Також проф. Лауер ознайомилась з експозицією Музею. Спеціальну екскурсію для неї провела Анна Медведовська, керівник наукового відділу.
 

Последнее обновление ( 03.08.2014 г. )
 
Науково-педагогічна конференція у Києві
06.07.2014 г.

25–26 червня у Колегіумі МОН (м. Київ) пройшла Міжнародна науково-педагогічна конференція «Друга світова війна та Голокост у навчальних програмах та шкільних підручниках історії», організована Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума», Українським Католицьким Університетом, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Канадського інституту українських студій (КІУС) та цілої низки інших вітчизняних та закордонних організацій.
Україна першою на пострадянському просторі підтримала Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН про необхідність включення теми Голокосту до шкільної програми, як такої, що несе в собі невичерпний виховний та освітній потенціал. Тим самим довела, що має бачення історії, яке відійшло від радянських штампів про «єдину долю» радянських людей.


Подробнее...
 
Єврейське життя в Німеччині
03.07.2014 г.

З 22 по 26 червня відбулась чергова поїздка до Німеччини по програмі «Єврейське життя в сучасній Німеччині», організованій Міністерством закордонних справ Німеччини. Насичена програма включала різні екскурсії, зустрічі з цікавими вченими та громадськими діячами, численні круглі столи та дискусії навколо міжнаціональних проблем (котрі у першу чергу стосуються єврейської діаспори в Німеччині). Як живуть євреї у сучасній Німеччині дізнавалась учасниця проекту, науковий співробітник Інституту «Ткума» д-р Олександра Леонова. Вона написала нам свої враження від чотириденної програми.

 

Последнее обновление ( 06.07.2014 г. )
Подробнее...
 
Про людяність на сторінках історії
03.07.2014 г.

22–24 червня у Дніпропетровську пройшла представницька наукова конференція «Праведники світу та інші рятівники у час Голокосту: приклад України у порівняльному контексті».
Для початку трохи сухого фактажу. Конференція була організована спільними зусиллями Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», організації «Українсько-єврейська зустріч» («Ukrainian Jewish Encounter»), Українського Католицького Університету за сприяння Міністерства освіти і науки України.
На відкритті конференції виступили: Шмуель Камінецький, головний рабин Дніпропетровська та Дніпропетровської області; Світлана Харченко, головний спеціаліст департаменту Міністерства освіти і науки України; Світлана Єрмакова, директор центру «Менора»; Джеремі Бертон, виконавчий директор JCRC в Бостоні (штат Масачусетс, США); В'ячеслав Смоткін, другий секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор Ізраїльського Культурного Центру; Йонатан Лейфер, голова правління «Джойнт» у Південно-Східних регіонах України; Вадим Рабинович, президент Всеукраїнського Єврейського Конгресу.


Подробнее...
 
Міжнародна конференція
25.06.2014 г.

нажмите для увеличения22 червня у м. Дніпропетровськ свою роботу розпочала Міжнародна наукова конференція «Праведники світу та інші рятівники у час Голокосту: приклад України у порівняльному контексті».

Последнее обновление ( 25.06.2014 г. )
Подробнее...
 
Буккросинг в бібліотеці Музею або Книга йде до Вас
17.06.2014 г.

З 18 червня бібліотека Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» приєднується до всесвітнього проекту з обміну книгами – буккросингу.
Буккросинг завоював уже багато прихильників по всьому світу. На початку свого шляху буккросинг основувався на принципі «ПРОЧИТАВ КНИГУ – ВІДДАЙ ІНШОМУ». Згодом почали з’являтись варіації ідеї проекту. Наприклад, книгу треба знайти за завданням, розміщеним у мережі Інтернет, або ж так званий «кільцевий буккросинг», коли в результаті своєї подорожі від читача до читача книга має повернутись до власника.
Наша бібліотека стане відправною точкою для подальшої подорожі книги. Ми пропонуємо прийти та цілком безкоштовно взяти книгу із тих, що представлені на полиці під назвою «БУККРОСИНГ». Ну а далі – особиста справа кожного, залишити цю книгу собі чи пустити її далі мандрувати по місту.
 

Последнее обновление ( 17.06.2014 г. )
Подробнее...
 
Відкриття виставки «Віза на життя: дипломати, які рятували євреїв»
13.06.2014 г.

Последнее обновление ( 13.06.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародна конференція присвячена Праведникам народів світу
12.06.2014 г.

Міжнародна конференція присвячена Праведникам народів світу

Последнее обновление ( 13.06.2014 г. )
Подробнее...
 
Візит керівництва Вашингтонського музею Голокосту
10.06.2014 г.

8 червня Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» приймав у своїх стінах колег з Вашингтонського музею Голокосту. До складу делегації увійшли пані директор Музею Сара Блумфілд, керівник Міжнародних архівних програм Музею Вадим Альтскан і заступник аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Марта Перейма.
Візит розпочався переговорами гостей із директором Дніпропетровського Музею Голокосту д-ром Ігорем Щупаком, котрий розповів про діяльність Інституту «Ткума» та Музею: освітні проекти, просвітницькі програми, розвиток музейної та видавницької справи.


Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 76 - 90 из 641
 
Статистика
Advertisement
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Сейчас на сайте находятся:
1 гость
Статистика
Пользователей: 4229
Новостей: 1007
Ссылок: 228

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»