Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 24.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
Главная
«Круглий стіл» на Недільному університеті
24.02.2014 г.

23 лютого відбулося чергове заняття Недільного університету. Анонсувалася тема «Євреї Одеси й історія людства», проте, у зв’язку з останніми подіями в Україні та днями трауру, було прийнято рішення перенести цю тему на іншу дату. Лютневе ж заняття проводилось у форматі «круглого столу» і тема його звучала як «Революція і мир. Що далі?» (При перекладі теми на українську дещо втрачається гра слів. Адже тема заявлялась на російській мові «революция и мир», що читається як «мир» і як «світ»).

Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Педагогічний семінар у Харкові
24.02.2014 г.

20–21 лютого у Харкові відбувся семінар з історії Голокосту для вчителів та студентів, організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з Харківським єврейським культурним центром «Бейт Дан».
Анна Медведовська, керівник наукового відділу Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» провела презентацію діяльності Інституту, велику увагу приділяючи освітнім проектам, зокрема, конкурсу творчих робіт «Уроки війн та Голокосту – уроки толерантності».
Центральне місце у програмі семінару посідала лекція-бесіда з історії Голокосту, яку Анна Медведовська ілюструвала відео фрагментами з екранів Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». Так, учасники семінару побачили архівні короткі фільми про життя євреїв у ХІХ ст., кадри з нацистської Німеччини, відео евакуації, депортації, життя в гетто та ін.


Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Дебатний турнір Dnipro Open 2014
24.02.2014 г.

14–16 лютого у Дніпропетровську пройшов Шостий міжнародний дебатний турнір для учнів середніх та старших класів «Dnipro Open 2014», організований ГО «Нове бачення» за підтримки Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Відкриття турніру вже другий рік поспіль проходило у залі «Сінай» Центру «Менора». Із початком турніру учасників привітав д-р Ігор Щупак, директор Інституту «Ткума», та відзначив, що проект має неабияке значення для розвитку інтелектуальної молоді.
Проект розрахований на учнівську та студентську аудиторію й утверджує демократичні цінності шляхом взаємодії, співпраці та вирішення соціально значущих проблем суспільного життя. Традиційно теми відкритих дніпропетровських турнірів пов’язані з різними аспектами демократії та прав людини (зокрема, мова йде про толерантність), а також з уроками історії. В рамках проекту його учасники знайомляться з міжнародними форматами дебатів, вдосконалюють свої знання про демократичні цінності, права і свободи громадян та навчаються ефективній взаємодії через дебати.

Последнее обновление ( 24.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Воскресный университет
23.02.2014 г.

 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
13.02.2014 г.

anons

Последнее обновление ( 17.02.2014 г. )
Подробнее...
 
«Ткума» взяла участь у Міжнародній конференції з юдаїки
10.02.2014 г.

3–5 лютого у Москві відбулася ХХІ щорічна Міжнародна конференція з юдаїки, організована Центром наукових співробітників і викладачів юдаїки у вузах «Сефер». Два десятиліття тому «Джойнт» створив «Сефер» для відродження єврейської освіти в країнах СНД. Відтоді центр об'єднав в своєму складі російських вчених і багатьох іноземних колег. Зараз центр «Сефер» посилено підтримується ще й Євроазіатським єврейським конгресом і різними фондами.

Последнее обновление ( 10.02.2014 г. )
Подробнее...
 
У Яд Вашем відбувся Міжнародний семінар для музейних працівників
04.02.2014 г.

12–22 січня у Міжнародній школі викладання і вивчення Катастрофи Яд Вашем відбувся семінар «Друга світова війна та Голокост – освітні та музейні аспекти» для музейних працівників з Білорусії, Росії та України. Українська сторона була представлена учасниками з Волині, Дніпропетровська, Києва та Чернігова. З нашого міста переймати досвід колег та ділитися власним вирушили д-р Надія Капустіна, директор Дніпропетровського національного музею ім. Д.І. Яворницького, д-р Олександра Леонова та Людмила Сандул, наукові співробітники Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
У рамках семінару учасники прослухали 90-годинний курс лекцій з історії Голокосту, здійснили чисельні екскурсії по Меморіалу «Яд Вашем», познайомилися з його проектами та отримали можливість поспілкуватися з колегами та викладачами провідних ізраїльських університетів.

Последнее обновление ( 05.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Засідання культурологічного молодіжного клубу
04.02.2014 г.

2 лютого у Криворізькому Музеї Михайла Мармера відбулося перше засідання Культурологічного молодіжного клубу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», в якому взяли участь студенти історичного факультету Криворізького національного університету. Варто зазначити, що це спільна ініціатива Світлани Піддубної, керівника регіональних освітніх програм «Ткуми», та самих студентів. Молоді криворізькі історики, що неодноразово ставали учасниками проектів Інституту «Ткума» та надавали волонтерську допомогу Музею Михайла Мармера, захотіли знайти однодумців та разом обговорювати суспільні проблеми та «камені спотикання» історії. Інститут «Ткума», що завжди заохочує подібні ідеї, підтримали проект.

Последнее обновление ( 04.02.2014 г. )
Подробнее...
 
Відкриття виставки художніх робіт «Переглядаючи Альбом з Аушвіцу»
29.01.2014 г.

27 січня, у День пам’яті жертв Голокосту, у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулося офіційне відкриття виставки художніх робіт Пат Мерсер Хатченс (США) «Переглядаючи Альбом з Аушвіцу». Захід відбувся завдяки організаційним зусиллям Пат і Джима Хатченс, Фонду Інни і Михайла Рогачій, Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
Виставка представляє собою 40 архівних принтів відтиснутих з картин, виконаних олією на полотні. Це спеціальна авторська технологія, виконана самою Пат Хатченс в двох екземплярах. Один із них зберігається в експозиції Меморіалу Яд Вашем, а другий відтепер у Дніпропетровську. І все ж у нашому місті найбільш повна серія робіт, оскільки спеціально для Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» авторка написала ще кілька картин. Так, до 32 робіт, які вже знають відвідувачі Яд Вашем, додалось ще 8. На теренах Східної Європи колекція експонується вперше.


Последнее обновление ( 29.01.2014 г. )
Подробнее...
 
Церемонія пам’яті до Дня пам’яті жертв Голокосту
29.01.2014 г.

У музеї «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулося урочиста церемонія пам'яті жертв гітлерівського геноциду, яка пройшла в рамках урочистих заходів, присвячених Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту, що відзначається, за рішенням Організації Об'єднаних Націй, 27 січня, в річницю звільнення табору Аушвіц- Біркенау частинами Червоної Армії.
Церемонія проходила в залі Музею, біля експозиції, присвяченої трагедії Бабиного Яру. Вів церемонію директор Інституту «Ткума» та Музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ігор Щупак.
Траурну молитву по шести мільйонам безвинно знищених у вогні Голокосту євреїв прочитав керуючий справами єврейської релігійної громади Олександр Фрідкіс.


Последнее обновление ( 29.01.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародний семінар для музеологів
29.01.2014 г.

27–28 січня пройшов Міжнародний семінар для керівників музеїв та музейних програм. Семінар організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» за сприяння Конференції з матеріальних вимог євреїв до Німеччини «Claims Conference», Американського єврейського розподільчого комітету «Джойнт», Голландського єврейського гуманітарного фонду «Dutch Fund».
Географія учасників була представлена такими країнами як Білорусія, Ізраїль, Канада, Росія, США, Україна та Швеція. Дводенна програма семінару включала доповіді та повідомлення, «круглі столи», дискусії, екскурсії, а також презентації музеїв-учасників.


 

Последнее обновление ( 29.01.2014 г. )
Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 106 - 126 из 641
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»