Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 24.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
Главная
Серпневі наради
03.09.2014 г.

Кінець серпня – гаряча пора для вчителів. Останні дні літа педагоги проводять у активній підготовці до нового навчального року, збираються на наради різних рівнів, обговорюють останні зміни в освітній системі. І щорічно до участі у подібних обласних та міських нарадах організатори запрошують представників Інституту «Ткума». Цей рік не став винятком.
20 серпня у Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (ДОІППО) відбулась обласна серпнева нарада керівників міських та районних методичних об'єднань вчителів історії, правознавства та суспільних дисциплін за участі д-ра Олександри Леонової, керівника наукового відділу Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».
 

Подробнее...
 
Запрошуємо на педагогічний семінар
26.08.2014 г.


Последнее обновление ( 27.08.2014 г. )
Подробнее...
 
Літня школа у Львові
13.08.2014 г.

14 липня – 8 серпня в центрі Центр міської історії (м. Львів) пройшла літня школа «Єврейська історія та багатоетнічне минуле: дискусії та підходи до вивчення суспільства, культури та спадщини у Центральній та Східній Європі». Учасниками школи стали 18 молодих вчених, що були відібрані на конкурсній основі напередодні, серед них – д-р Олександра Леонова, науковий співробітник Інституту «Ткума».
Школа має на меті привернути увагу молодих дослідників до багатоетнічного минулого України. Школа фокусувалася на єврейській історії та культурі України і загалом Центрально-Східної Європи, проте пропонувала більш комплексний підхід, представляючи різні національні, соціальні та індивідуальні перспективи. Такий підхід має на меті стимулювати істориків до впровадження міждисциплінарних підходів та багатовимірних аспектів до вивчення суспільств, які в минулому мали багатоетнічну та багатокультурну складову, заохочувати до впровадження нових контекстів в дослідженнях історії України.
 

Подробнее...
 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
13.08.2014 г.

Подробнее...
 
Ковчег 2014 «Немає свободи без солідарності»
06.08.2014 г.

Завершився дев’ятий Міжнародний міжрелігійний молодіжний семінар «Ковчег», який проходив з 19 по 29 липня за участі 36 осіб. Традиційно учасниками є громадяни України різних національностей – української, польської та єврейської, але цьогоріч до участі було запрошено також кримськотатарську молодь.
Основна частина програми семінару була реалізована в Центрі Миру та Поєднання Парафії Римсько-Католицької Церкви Відвідання Єлизавети Пресвятою Дівою Марією в Більшівцях (Івано-Франківська обл.).


Подробнее...
 
Освітні програми для вихованців літнього табору
06.08.2014 г.

30–31 липня наукові співробітники Інституту «Ткума» провели ряд просвітницьких програм з історії Голокосту і проблем міжнаціональних відносин для учасників літніх молодіжних таборів. В рамках програм Валентин Рибалка та Ірина Радченко провели заняття, присвячене проблемам формування толерантного суспільства (на матеріалі історії Другої світової війни та Голокосту, і зокрема на прикладі Праведників народів світу), а також розповіли про діяльність «Ткуми» та Музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні». 

Последнее обновление ( 06.08.2014 г. )
 
Недільний університет
06.08.2014 г.

20 липня пройшло чергове заняття Недільного університету. В ході заняття Анна Медведовська, керівник наукового відділу Інституту «Ткума», розкрила тему «Європейське єврейство між двома світовими війнами».
Серед порушених питань: єврейське населення країн Західної Європи в соціокультурному вимірі, соціально-політичні передумови поширення та розвитку ідеології антисемітизму в міжвоєнній Німеччині.
 

 
Семінар для вчителів історії
06.08.2014 г.

10 липня у пройшов черговий педагогічний семінар, організований Інститутом «Ткума» спільно з Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.
В роботі семінару взяли участь вчителі історії загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області. В рамках семінару відбулася лекція-бесіда про особливості методики викладання історії Голокосту, екскурсія по Музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», а потім обговорення освітнього та виховного потенціалу музейних уроків, особливостей їх структури та методики проведення. 

 
Відкриття нового залу Музею Михайла Мармера
06.08.2014 г.

8 липня співробітники Інституту «Ткума» побували на урочистому відкритті нового залу Музею Михайла Мармера, що у Дніпропетровську. Як проходило відкриття, розповіла Світлана Піддубна, керівник регіональних освітніх програм Інституту, директор Музею Михайла Мармера.
"На 2014 рік випали значні дати, які докорінно змінили світ. Цього року людство відзначає 100-річчя від початку Першої світової війни, 75-річчя від початку Другої світової війни і 10-річчя від моменту східного розширення ЄС.
У зв'язку з цими подіями 8 липня 2014 в Кривому Розі пройшли дві важливі події: в Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» відкрився новий демонстраційний зал, в якому відбулося і відкриття виставки «Диктатура і демократія в епоху крайнощів: короткий опис історії Європи у ХХ столітті», організаторами якої є Посольство Німеччини в Україні, Інститут сучасної історії в Мюнхені, радіопередача «Deutschlandradio Kultur», Федеральний фонд дослідження SED — Diktatur і Музей Михайла Мармера.


Подробнее...
 
Міжнародна конференція в Ізраїлі
06.08.2014 г.

8–10 липня в Єрусалимі пройшла 9-а Міжнародна конференція з вивчення Голокосту «У нашому баченні: відбиття Голокосту від покоління до покоління». У конференції взяли участь близько 500 викладачів і вчених з 50 країн світу. Серед доповідачів та модераторів д-р Ігор Щупак, який провів презентацію діяльності Інституту «Ткума» та Музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», а також виступив з панельною доповіддю «Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», підходи до вивчення Голокосту».
Виступ д-ра Щупака викликав жваві дискусії та обговорення, окрім того були проведені переговори з низкою вчених, керівників наукових інституцій США, Канади, Європи та Ізраїлю про міжнародне співробітництво з Інститутом «Ткума» та Музеєм. 

 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
16.07.2014 г.

Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 64 - 84 из 641
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»