Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллереяМузеи
Сегодня: 24.04.2019 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Научные программы: Научные программы:
Образовательные программы: Образовательные программы:
Просветительская деятельность: Просветительская деятельность:
Публикации: Публикации:
Анонсы Анонсы
События События
Музей: Музей:
Наши грантодатели Наши грантодатели
СМИ о нас СМИ о нас
___________________
Нові експозиції
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Экспорт RSS
Подписка на новости

Последние новостиНаш канал на YouTube 

 
Главная arrow Главная
Главная
Візит керівництва Вашингтонського музею Голокосту
10.06.2014 г.

8 червня Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» приймав у своїх стінах колег з Вашингтонського музею Голокосту. До складу делегації увійшли пані директор Музею Сара Блумфілд, керівник Міжнародних архівних програм Музею Вадим Альтскан і заступник аташе з питань культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Марта Перейма.
Візит розпочався переговорами гостей із директором Дніпропетровського Музею Голокосту д-ром Ігорем Щупаком, котрий розповів про діяльність Інституту «Ткума» та Музею: освітні проекти, просвітницькі програми, розвиток музейної та видавницької справи.


Подробнее...
 
Прем’єра фільму «Жорстокий ринг»
27.05.2014 г.

нажмите дял увеличения

   Прем’єру фільму «Жорстокий ринг», про трагічну долю єврейського боксера в роки Голокосту, керівництво кінотеатру «Правда-кіно» прийняло рішення провести як акцію «Національного Єднання», надавши цій події суспільно-політичного значення. Гостями прем’єри стали представники ділової, культурної та спортивної еліти міста, легендарні і молоді спортсмени, насамперед боксери, в тому числі, члени Національної збірної України з боксу та команди «Українські отамани», а слово перед показом кінострічки було надано представникам обласної влади, єврейської громади та інституції, що вивчає події тих, трагічних років.

Последнее обновление ( 28.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Церемонія пам’яті
27.05.2014 г.
нажмите дял увеличения

22 травня біля меморіалу «Пам’ятаємо заради майбутнього», що розташувався поблизу м. Новомосковськ пройшла урочиста церемонія пам’яті. Тут, на місці розстрілу чотирьох тисяч мирних жителів у роки німецької окупації, була відкрита стела з іменами жертв, які за два роки вдалося встановити співробітникам місцевого історико-краєзнавчого музею та активістам організації «Пошук Дніпро».


Последнее обновление ( 28.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Дніпропетровським журналістам розказали про форум «Мислити з Україною»
27.05.2014 г.

нажмите дял увеличения

21 травня в інформаційному агентстві «ДніпроПост» відбулась прес-конференція, на якій дніпропетровським репортерам розказали про Міжнародний форум інтелектуалів «Мислити з Україною». Форум проходив у Києві 16–19 травня і став, мабуть, найбільш обговорюваною подією місяця – форум зібрав політиків, істориків, письменників, журналістів та громадських діячів з усього світу.

Последнее обновление ( 28.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Форум інтелектуалів «Мислити з Україною»
06.07.2014 г.

16–19 травня у Києві проходив Міжнародний форум інтелектуалів «Мислити з Україною». Форум проводився з ініціативи Леона Візельтіра (журнал «The New Republic») та проф. Тимоті Снайдера (Єльський університет). Серед головних партнерів проекту, наряду з Міністерством закордонних справ України, Посольствами Канади, Німеччини, Франції, Польщі, США, – Український інститут вивчення Голокосту «Ткума».
«Міжнародне товариство інтелектуалів, для яких важить свобода, вирушило до Києва, аби зсередини дізнатись про країну, яка свою свободу виборола дорогою ціною», – значиться у офіційній інформації, що її поширювали організатори Форуму. І далі: «Головної їхньою метою було переосмислити деякі критичні питання нашого часу з огляду на нещодавній український досвід».


Подробнее...
 
Презентація книги «Народжені страждати?»
20.05.2014 г.

20 травня на базі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбулась презентація книги «Народжені страждати?». Свою книгу представляв головний редактор та укладач книги Кор Роос (Нідерланди).
Видання містить 33 історії, розказані тими, що пережили Голокост. Рецензія говорить: «Книга «Народжені страждати?» розповідає про трагічну історію єврейської громади, що проживала в 1941–1944 рр. в районах Східної Європи, – Бессарабії, Буковині та Україні… Вона є дорогоцінною спадщиною спогадів». Перша презентація книги відбулася ще в жовтні 2011 року у Вінниці. Захід був приурочений до 70-річчя початку Другої світової війни. І спеціально для презентації в Україні була підготовлена російськомовна версія книги.


Подробнее...
 
Встреча с Кором Роосом (Cor Roos, Nederland)
15.05.2014 г.

Встреча с Кором Роосом (Cor Roos, Nederland)Последнее обновление ( 16.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародний День музеїв
21.05.2014 г.

Международный день музеев 18 травня у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відзначили Міжнародний день музеїв – щорічне свято, що бере свій початок з 1977 року.

Последнее обновление ( 21.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Міжнародний день музеїв
15.05.2014 г.

международный музейный деньПоследнее обновление ( 16.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Приглашаем на занятие Воскресного университета
14.05.2014 г.

воскресный университет

Последнее обновление ( 15.05.2014 г. )
Подробнее...
 
Марафон пам’яті
11.05.2014 г.

Стартував проект «Марафон пам’яті», організований Інститутом «Ткума» до Дня Перемоги. Проект представляє собою уроки пам’яті, а марафоном іменується, тому що проводяться у різних куточках України. Такі заходи проходитимуть весь травень у 12 містах.
Перший такий урок пам’яті пройшов 8 травня у Дніпропетровську на базі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» для шестикласників колегіуму № 16 (м. Дніпродзержинськ). Заняття розпочалось з екскурсії по Музею, котру провела науковий співробітник Людмила Сандул. Під час проведення екскурсії особливу увагу гід приділяла виховному значенню експозицій.
По завершенню екскурсії, д-р Олександра Леонова провела бесіду з учнями на основі побаченого та почутого в Музеї. Найактивніші учасники бесіди отримали у подарунок книги.
 

Подробнее...
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 85 - 105 из 641
 
Статистика
Advertisement

 

Яндекс цитирования

free counters

Advertisement
Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» - Украинский институт Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA UKRAINIAN INSTITUTE FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006–2013 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2019 Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»